SIGMADSP ADAU1452 / ADAU1466 pagrindinės plokštės (naujas)

SIGMADSP ADAU1452 / ADAU1466 pagrindinės plokštės (naujas)

SKU: w376

Nauja prekė

€36.42 €34.24
Žymos: adau1701, plaukų žoliapjovės vgr, tx20, xilinx, mc44604p, atveju silicio, mainboard universalios, adau1452, konfigūruoti, Photodetector.

modname=ckeditor bazinis dydis pagrindinė plokštė: ilgis 60mm * plotis 41mm * 20mm aukščio.Pagrindiniai valdybos svoris: 16 gramai (g).Šis produktas yra parduodamas į Europos ir Amerikos klientams, žymiai sumažinti laiką ir kainą "PASIDARYK pats" inžinieriaus valdybos sprendimus!

Į ADAU1452 / 1466 core valdyba yra greitai plėtros įrankis teikia Shenzhen MEDIAWORKS už SIGMADSP inžinierių ar garso MAKER / DIYER.Jis naudoja 4 sluoksnių PCB lenta dizainas.Maitinimo sluoksnis, signalo sluoksnis, GND sluoksnis, kt.yra atskiras grandinės sluoksnių ir yra labai geros.Izoliacijos užtikrinti aukštą SNR signalo-triukšmo santykis.Valdybos sujungia ADAU1452 ar 1466 DSP, iš naujo nustatyti grandinės, USBI derinimo uostas (gali tiekimas: DC 5V prie pagrindinių valdybos atskirai per USBI), LDO nuo 5V 3.3 V, 12.288 M pasyvus kristalų laikrodžių osciliatoriai, SPI EEPROM išorės saugojimo, paleidimo režimo nustatymas Laukti, ir pasilieka visas I2S signalus, SPI signalus, I2C signalus, SPDIF TX / RX jungtys, AUX ADC, ir kt.per du kartus-eilutės, smeigtukai iš abiejų pusių (2 * 15, 2.54 mm žingsnio) klientams, dizaino, Naudojamų projektavimo dugno plokštė.Po pirkimo pagrindinis valdybos, mes suteiksime atitinkamą PDF versija schema ir pagrindiniai dydžio duomenų klientui.Nes ši diskusijų lenta nėra įrengta garso backplane, mes teikiame tik paprasta kasdienybe (pvz EQ, RIBOTUVAS, CROSSOVER ir pan.) ir trumpas įvadas dokumentus.Konkrečios programavimo metodus, prašome kreiptis į SIGMASTUDIO pagalba internetu arba kitų SIGMADSP plėtros valdybos vadovai, SS yra daug algoritmų, kaip parodyta 5 Pav. ADAU1452 ir ADAU1466 yra pin kodas ir kodas suderinama, skirtumas yra tas, kad atmintis ADAU1466 yra daugiau nei dukart ADAU1452, o tai reiškia, kad jei naudojamas pasiekti vėlavimų ir kitų pasekmių, 1466 gali pasiekti ilgesnio delsimo arba geriau Reverb efektą.Palyginimo lentelė yra tokia:

Naudojimo instrukcijos: 1. Kai core valdybos dažniausiai yra pateikiamas su DC 5V maitinimo įvestis, LDO bus pateikti 3.3 V skaitmeninio įtampa visi įrenginiai ant stalo, ir raudona power LED bus.Pagrindinė lenta buvo užprogramuotas blykčiojantys programą, prieš vežimą.Kai savarankiškai pradėti jungiklis apačioje, kairėje yra šoktelėjo į save-start "režimu, mėlyna LED šviesa viršuje, dešinėje bus apšviesta ir kai įjungiamas maitinimas įjungtas arba reset" mygtuką viršutiniame kairiajame paspaudus Mirksi, paspauskite žemiau esantį mygtuką, jis, LED bus įjungti, tada atleiskite, LED toliau "flash".Tai reiškia, kad pagrindinė valdyba veikia tinkamai. 2. Pagrindinė valdybos grįžta prie SPI kaip USBI derinimo ir paleidimo režimas, prieš išvežant iš gamyklos.Nuoroda į atitinkamas paleisties sąsaja konfigūravimo instrukcijas schema, kuri gali būti modifikuota, IIC paleisties režimu. 3. Plėtros programinės įrangos SigmaStudio nuorodą atsisiųsti: https://www.analog.com/cn/design-center/evaluation-hardware-and-software/software/ss_sigst_02.html


  • Kilmės: KN(Kilmės)

Panašūs produktai

Perkamiausi